EN
Biol.ir,بیول,رنگ موي بیول داراي چه خصوصیاتي مي باشد ؟

رنگ موي بیول داراي چه خصوصیاتي مي باشد ؟

07 شهریور 1396 بازدید : 31,480 نظرات : 3
برند بيول با این هدف خلق گرديد تا بتواند با گام نهادن در مسير زيبايی ، جذابيت و سلامت ، يه يک محصول متفاوت در زمينه محصولات مو بدل گردد و در اين راستا ، ویژگی هایی منحصر به فرد در رنگ موی خود بکار برده است. در این مقاله با بخشی از این خصوصیات آشنا می شوید.

رنگ موی بیول داراي چه خصوصیاتي مي باشد ؟

1-      رنگ موي بیول معالج - 100 % موهاي سفید است.

2-      رنگ موی بیول برپايه مواد طبیعي براي ايجاد بالاترين حد حفاظت و تقويت تارهاي مو ، به همراه متنوع ترين طیف هاي روز جهان ، كه زيبا يي شما را در نهايت كمال به نمايش مي گذارد .

3-      رنگ موي بیول حاوي عصاره گیاهان و روغن هاي حیات بخش است؛ اين رنگ مو با دارا بودن روغن بادام با خلوص بالا ، مستحكم ترين تارهاي مو را به شما هديه مي دهد ، اين استحكام نتیجه وجود عناصر معدني ، كلسیم ، فسفر و منیزم در روغن بادام مي باشد .

روغن فندوق موجود در اين رنگ مو باعث ايجاد بالاترين درجه نرمي گیسوان ،پس از رنگ نمودن مي باشد ،اين روغن بعلت دارا بودن اسید چرب همخوان با متابولیسم بدن ، كاملاً جذب تارهاي مو گرديده ، درخشش و نرمي بي همتا به گیسوان مي بخشد؛ عصاره سبوس برنج موجود در رنگ مو بیول كار تقويت گیسوان را با اتكا به ويتامینهاي B و E موجود در آن به عهده دارد.

روغن كنجد ، سرشار از OMEGA3 و OMEGA6 مي باشد كه هر دو از چربي هاي غیر اشباع مفید براي بدن انسان مي باشند ،و گیسوان را درمقابل راديكالهاي آزاد و آلودگي هاي محیطي محافظت مي نمايد .

4-       ويتامین C موجود در رنگ مو بیول ، باعث رشد سلولي و ترمیم سلولهاي آسیب ديده گیسوان مي گردد .

5-      ارجحیت رنگ موي بیول بر ديگر رنگها بدلیل وجود گاز آمونیاك خالص با غلظت پايین بعد از عمل رنگ آمیزي كاملا براي شما قابل لمس خواهد بود.

6-       دوام مثال زدني رنگ موي بیول برروي گیسوان بدلیل استفاده از با کیفیت ترين رنگدانه ها ، که دارای ريزترين سايز موجود در بین رنگدانه های موجود در جهان بوده و بیشترين حد نفوذ رنگدانه را به داخل مو ايجاد می نمايد.

7-       حفظ رطوبت موهاي شما بعلت اكسیداسیون با تاخیر رنگ بیول .

8-      رنگ موی بیول حاوی کراتین هیدرولیز شده - جهت ترمیم کلیه تاثیرات سوء محیطی برروی مو و احیای مجدد سلامت گیسوان ، کراتین بکار رفته در رنگ موی بیول، کراتین با گريد بهداشتی A می باشد که بالاترين سطح نفوذ را برای اين ماده برروی مو ايجاد می نمايد ، کراتین در هنگام رنگ پذيری با ترمیم بافت کورتکس مو علاوه بر ترمیم باعث بالا بردن سطح نفوذ رنگدانه ها به داخل مو می گردد که در دوام و رنگ پذيری مو نقشی کاملاً مستقیم را ايفا می نمايد.

9-       وجود ماده بسیار غنی - Marine Glycogen در رنگ موی بیول

10-   پايین ترين درصد اختلاط در رنگ ، اين امکان تنها و تنها با توجه به استفاده از بالاترين سطح کیفی رنگدانه ها در رنگ موی بیول امکان پذير گشته است تا بتوانیم با کمترين درصد آمونیاک با خلوص بالا ، کمترين تغییر PH را برروی گیسوان ايجاد نموده و بهترين نتیجه سلامت و رنگ پذيری مو دست يابیم

11-   با تکیه بر روغن های حیات بخش فوق و تثبیت آمینو اسیدها و مواد معدني در رنگ موی بیول، نتیجه ای جز تکمیل چرخه سلامت مو را نخواهد داشت.

12-  ویتامین  B1-B2-B3-B4-B5-B6 و ویتامین E

13-   زمان اكسید شدن رنگ موي بیول نسبت به ديگر رنگ موها در مجاورت هواي آزاد  30 % بالاتر مي باشد که این اتفاق به مصرف کننده اين امکان را هديه می کند که زمان بیشتری برای پوشش کل مو از محلول رنگ داشته و در نهايت با توجه به تفاوت زمانی که بابت قرار گیری رنگ داشته ايد ولیکن در پایان زمان رنگ پذیری شاهد رنگ پذیری يکدست و بدون موج روشنی و تیرگی برروی مو خواهید بود.

تاکنون نظری ثبت نشده است . شما اولین نفری باشید که نظر میدهد !
پيام

پيام